Bir “System of a Down” Hayranı mıydınız?

____________________________________________________________________

Bugün elime geçen bir slayt dikkatimi çekti.Slayt Ermeni rock grubu System Of a Down ile ilgili idi.Meğerse bu grup Türk karşıtı ve her fırsatta Türklere küfreden bir grupmuş.
Slaytta şöyle yazıyor:

Siz De bir rock severmisniz?
www.gruplar.info
HeRsey-SeRBeSt@yahoogroups.com
O zaman System of a downu duymuşsunuzudur?
Peki bunların yaptıklarını biliyormusunuz?
Dünyaca ünlü Ermeni Heavy Metal grubu System Of A Down’ın ‘Holy Mountains’ şarkısına çekilen klipte Türkiye’ye ve Mustafa Kemal ’e hakaretler yağdırdı.
System Of A Down’ın ‘Holy Mountains’ şarkısına çekilen klipte Türkiye’ye ve Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretler yağdırdı. Grup, kurulduğu günden bu yana müzikleri kadar çok Türk karşıtlığıyla ön plana çıkıyordu
Klipte baştan sona Türkler’e hakaret edilirken Atatürk’ün fotoğrafının altına” Ermeni Soykırımı’nın sorumlularından” diye yazıldı.
Bir başka karede de Atatürk’ün resmi ekrandayken solistin “Katil” ve “Yalancı” sözlerini söylediği görüldü.
TÜRKİYE’YE SÜREKLİ KÜFREDİYORLAR !!!
Türkiye’de büyük bir hayran kitlesi bulunan grubun, Türklerle ilgili birçok vukuatı bulunuyor. Konserlerinde Türkiye’ye sürekli küfreden System of a Down, bir konserinin biletlerine “Köpekler ve Türkler giremez” diye yazmış ve büyük tepki çekmişti.
Ve işin ilginç yanı ne biliyormusnuz??
Ülkemizde, özellikle üniversitelerde gençler arasında bu grup oldukça çok tutuluyor.Birçoğu da bu grubun Türklere hakaretler ettiğini bilmiyor.
Arkadaşlar nolursunuz bu slaytı tandığınız türk olan herkese yollayın!!
Bu aşağlık grubun Türklerin sırtından para kazanmasına engel olalım..
www.gruplar.info
Slaytı buradan indirebilirsiniz.