Blogcan’dan Yılbaşı Hediyesi iPhone 3G

____________________________________________________________________

Yılbaşı gelirken blogcular da yavaş yavaş çekilişlerine başlamış durumdalar. Bende yok tabi bir aktivite, hediye alacak param olsa kendime alırım, neyse. 😀 Bu seferki hediyeyi verecek blog teknoloji ve webmaster günlüğü Blogcan. Hediye de IPhone 3G.

Can bir süre önce kendisine bir  IPhone almış ve bir süre sonra da yurtdışından hediye bir IPhone gelmiş. Bundan sonra da yurtdışından geleni elden çıkarmaya karar vermiş. Bunu da yılbaşında hediye olarak birine verecek. 🙂

Tabi bu hediye işi biraz farklı, tam olarak bir çekiliş ile yapılmıyor bu. İlgili yazıda IPHone cihazını neden istediğiniz ile ilgili ve Can’ı ikna edici bir cümlelik bir yorum yazmanız gerekli. Eğer blogunuzdan link verirseniz de iki cümle hakkınız oluyor. Bundan sonra da yılbaşından sonra Can cümleleri okuyup kime cihazı vereceğine karar verecek.

Bu arada de ilgili başlığa yorum yaptım ama IPHone 3G’yi almayacağımı biliyorum. Zaten alsam da bir süre deneyip satarım falan, kendime ikinci el WM bir cihaz alır, geri kalanı ile de yazılımsal ya da donanımsal yatırımlar yaparım kendime, tabii onlar da büyük ihtimalle ikinci el. 😀

Yılbaşında hediye IPhone 3G kazanmak istiyorsanız buradaki yazının altına neden IPhone istediğinizi bir cümle ile anlatmaya çalışın.