İstatistikler

There are a total of 4 Kullanıcı online now: 0 Üye, 2 Misafir and 2 Bots.

Most users ever online were 335, on 18 Eylül 2023 @ 9:13 am

2 Misafir Online Now

#1 - Guest on 29 Şubat 2024 @ 4:30 am
F Tipi Blog - Made in Satisfaction » / [url]

#2 - Guest on 29 Şubat 2024 @ 4:30 am
F Tipi Blog - Made in Satisfaction » / [url] [referral]

2 Bots Online Now

#1 - CCBot on 29 Şubat 2024 @ 4:32 am
F Tipi Blog - Made in Satisfaction » » İstatistikler [url]

#2 - NBot on 29 Şubat 2024 @ 4:30 am
F Tipi Blog - Made in Satisfaction » Hakkari [url]

Comments Posted By gülşah

Displaying 0 To 0 Of 0 Comments

Türkler Hakkında Söylenmiş Sözler

Önemli degil demistim zaten. O cümlelerde ufak bir karisiklik oldugunu tahmin ettim.
Biz yokken Vatana Millete sahip cikin 😉
Bil-Mukabil Saygilar

» Posted By Gülsah On 14 Ağustos 2008 @ 1:47 pm

Bunlarin hepsi dogrudur. Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmak. Zaten o tarz sahsiyetler bildiklerini de ondan bundan dinlemekle, kulaklarinda kalaniyla konusuyorlar. Kitap okuma ve ilimle ilgilenme adetlerimizi yüz sene öncesinde biraktik. Tasima suyla da dönen degirmenin mahsulü bu oluyor.

Ama sunu unutmayin ki siz bu kadar bilinclenebildiyseniz sizi bu yola sevk eden birileri veya birseyler olmustur. Sizin gibiler birer kazanctir. Yani ümitsizlige kapilmadan yola devam.

Bende göremediginiz sey nedir anlayamadim. Neyse önemli de degil. Davasi ugrunda zora katlalanana selam.
Saygilar.

» Posted By Gülsah On 13 Ağustos 2008 @ 1:28 pm

Haklisiniz tabi ki, namus ve seref disi hareketlerin bize müslüman türk milletine yakismadiginin altini cizerek katiliyorum size. Yalnizca; tüm rezillik bizden cikiyor kelaminin uyarisiydi amacim. Kendini kücümsemek ve komplexli bir millet olmak bize yakismaz.
Yalniz bu dilediginiz gecmise yakisan gencligin yeniden saha kalkmasi icin bir seyler (konusmak degil kastim) yapiyormusunuz. Zira yalniz kendini bilinclendirmek bencilliktir. Etrafinizdakilere etki ve tesiriniz oluyormu muzdarip oldugunuz hususlarda. Bence konu budur.
Yapabileceklerinizi asla kücümsemeyin. Ne demis ecdat;

Bir mih bir nal, bir nal bir at, bir at bir er, bir er bir vatan kurtarir.

Ise gecmiste yasanmis kahramanliklari anlatarak degil, havuzdaki baliklarin yasam kaynaginin su oldugunu yani ( türk milletinin islamdan sonraki variyetinin, önceki variyetine kiyasla ne vaziyet tasidigini) iclerine kazimakla baslamali bence. Sadece kardesinize, evladiniza, bir arkadasiniza bunu anlatabilmeniz bile basaridir.
Diyeceklerim bu kadar. Saglicakla kalin.

» Posted By Gülsah On 12 Ağustos 2008 @ 10:28 am

Arkadasim! hem türküm deyip hem de milletini yerden yere vurmak nerede görülmüs. siz sadece önünüze bakipta yürüyorsunuz herhalde, optiginizi acmanizi tavsiye ederim. söyle genel olarak dünyaya bakin bakalim neler göreceksiniz.. Ben size kisaca anlatayim isterseniz; en yakindan tanidigim almanlar el altindan asyada ne kadar (kendilerince 3. sinif saydiklari) millet varsa sibyanindan (sibyancilik da iceriginde) ihtiyarina aclik sinirinin altinda calistirip yapilani kendi memleketlerinde külfetle satiyor, sonra bu milletler herhangi bir afetle karsilastiklarinda onlara yardim ediyoruz süsü vererek kendi varliklarini oralarda isabetliyorlar. bir de nerede ac varsa biz kosuyoruz diye hayifsiniyorlar. Türk yaptigi hangi hayir veya yardimi konusuyor?
disariya yabancilara karsi olmadiklari süsü veriyor fakat icerde bulduklari yerde ama bürokrasi ama kaba kuvvetle onlari eziyorlar. biz türkler herkesi kendimiz gibi saniyor ve aciyoruz veya dostluk kuruyoruz. ama ufak bir pürüzde yabancilarin yaptigi tüm hatalar türkün üzerine yükleniyor. türkün disinda her memleketin kendince bir terör gurubu var. ama avrupaliya göre
terör = Islam. Islam = Türk.
Islamda hoslandiklari hicbir kolaylik veya hasleti türkün yaptiginda görmezler baskalarina atfederler. ama hoslanmadiklari cuvaldizlar türk bayragina saplanir. ben simdi kisisel olaylara girmiyorum. buna baslasak sonu gelmez. fikirleri anlatiyorum. tabiki her memleket insaninin ruhsal dengesi bozuk olanlari da var. yabanci medya bizim medya gibi yirtik degil,sansürü muhafaza ediyorlar. en yakinda olan hadise; Hirvat macindan sonra Berlin’de Kreuzberg eyaletinde iki türk öldürüldü. kim bakti. Ilk sehitlere karsi propagandaya basladigimizda yine kreuzbergde yürüyüs esnasinda benim gözüm önünde pir gurup PKK yanlisi geldi silahi kaldirdi polis kenara cekildi ve türkü vurdurdu. burada hicbir yabancinin evinin posta kutusuna kibrit atilmiyor. yalnizca türklerinkine koyuluyor. bunlar neden biraz düsünmelisiniz bence.
Kisaca yanitlarsak; meyvesi olan agac taslanir veya dogru olan dokuz köyden kovulur.
Arkadaslarim; akilli olun milletinize her daim sahip cikin.. zira Türkün türkten baska dostu olmaz!!

» Posted By Gülsah On 29 Temmuz 2008 @ 3:15 pm

Türkiye’de ki Toprak Türleri

çok güsel bi site bence de yanlız fotolar bakımından fakir bence fotolar da olursa konu anlatımları güzel.. teşekkürler……..

» Posted By gülşah On 22 Mayıs 2007 @ 6:36 pm

«« Back To Stats Page