Lutfenosurmayin.com
____________________________________________________________________Az önce frht.org’de gördüm.Lutfenosurmayin.com diye bir site osuruk ile küresel ısınma arasında bir bağlantı kurarak insanlığı osurmamaya davet ediyor.Duyduğum bir söz vardı; “Buna göt demişler, her gittiği yerde öt demişler.” diye.Bence bu söz doğrudur ve bu imkansız birşey.Wolkanca’da buna karşılık bir anti osuruk sitesi açmak lazım diyor.
Benden de daha az osurmak için bir tavsiye.Yemek yerken fazla konuşmayın.