Projeler

Monkey C/Connect IQ
Bayrak saatyüzü (watchface)

Java / J2ME

F-Grup SMS v1.0Uygulama ile maks. 100 kadar SMS içeriği girebilir ve uygulamaya eklediğiniz tüm telefon numaralarına bunları gönderebilirsiniz. Tüm girilen iletiler bir numaraya gönderildikten sonra diğer numaraya geçilir ve diğer numaraya gönderim yapılır. Temel amacı SMS bombardımanı yapmaktır, olumsuz sonuçlarından sorumlu değilim. 🙂

Özlü Sözler v1.0 Bir özlü sözler uygulaması. İçinde özlü söz arıyorsunuz, rastgele alıyorsunuz vs. 1100 civarı özlü söz vs. var veri tabanında…

Cep Ingilizce Mini (ENTR VE TREN) Bunlar Cep Ingilizce uygulamasının Türkçe > İngilizce ve İngilizce > Türkçe veri tabanları ayırılarak oluşturulmuş tek yönde arama yapabilen iki sürüm. Her biri bir yönde (Ör; İngilizce > Türkçe) yönde arama yapabiliyor. Bunun sebebi bazı vcihazlarda performansı arttırmak için uygulama boyutunun küçültülmesidir.

Cep imla Türkçe imla kılavuzu uygulaması. Sadece çalışır hale getirip geliştirmeden bırakmıştım, ekleyecek çok özellik var zaman yok. 🙂

TR Sözlük Türkçe Türkçe sözlük uygulaması. Sadece çalışır hale getirip geliştirmeden bırakmıştım, ekleyecek çok özellik var zaman yok. 🙂

EbruliSozluk.net Ebruli Sözlük sitesi ve Windows Mobile uygulamasından başka çok daha fazla sayıda cihazda çalışmasını sağlamak amaçlı çevrimiçi Osmanlıca > Türkçe sözlük uygulamamız.

Cep Ingilizce v1.6.1 Sadece Türkçe > İngilizce yönünde b harfi ile ilgili problem giderildi.

Cep Ingilizce v1.6 Cep Ingilizce uygulamasında 1.5 sürümünde bazı Nokia telefonlarda otomatik kelime listeleme sırasında oluşan uygulamadan çıkma gibi sorunla karşılaşanlar için  Cep Ingilizce 1.4’ün komutlu arama arayüzü eklendi. Türkçe > İngilizce veri tabanı Türkçe karakter desteği de iyi olan bir veri tabanı ile değiştirildi.

Cep Ingilizce v1.5 Cep Ingilizce uygulamasına kelime yazılırken sonuçların listelenmesi, fonetik yazım ve sık kullanılan fiiller listesi eklendi.

Alexa & PR Kontrol Bu uygulama cep telefonunuzdan İnternet’e bağlanarak istediğiniz sitenin Google PageRank ve Alexa bilgilerini alıp gösterir. İngilizce sayfa.

Cep Ingilizce v1.4 Veri tabanında düzeltmeler yapıldı. Arayüzde yapılan değişiklikler; sonuçların sıralanması, geçmiş aramaların görüntülenebilmesi ve tekrarlanabilmesi, düzensiz fiiller listesi ve ana menünün değişikliği.

Cep Ingilizce v1.3 Veri tabanında düzeltmeler yapıldı, aramada bulunamayan sözcüklerde benzer sözcüklerin gösterilmesi ile ilgili eklemeler yapıldı.

Cep Ingilizce v1.2 Yeni sürüm. Önemli tek değişiklik İngilizce >> Türkçe veritabanında sonu çeşitli eklerle biten kelimelerin doğrudan bulunamadığında kökünün aranarak bulunması işlemi. Biraz da veritabanında onarım ve ekleme vardı. Veritabanında aranabilir durumda İngilizce >> Türkçe en aşağı 38000 kelime 🙂 , Türkçe >> İngilizce 10350 kelime var.

Cep Ingilizce v1.1 37000 İngilizce > Türkçe, Türkçe > İngilizce veritabanında önemli bir değişiklik olmadı.
Cep Ingilizce
CepIngilizce v1.0 Java MIDP 1.0 destekli İngilizce <> Türkçe cep telefonu sözlüğü. PDA vb. J2ME destekli tüm aygıtlarda çalışır. Yaklaşık 15500 İngilizce > Türkçe, 9700 Türkçe > İngilizce sözcük.