Sabah’ın National Geographic En Beğenilenler 20 VCD seti

____________________________________________________________________

Sabah 49 kupona National Geographic En Beğenilenler 20 VCD seti veriyor. Tabi benim de işime gelmiyor.

de bir buçuk ay önce National Geographic Gizemler ve Keşifler 20 VCD seti için kupon toplamaya başlamıştım. Bugün sondan başa ikinci kupon oldu. Kampanya 49 kupon olduğuna göre yarın ki kuponum son kupon olmuş olacak.

Şimdi bana koyan nokta yeni verilecek VCD setinin daha çok ilgimi çekmesi. Ancak her gün parası vermeye bıktım zaten İnternet’ten gazete işimi görebiliyorum. Bir de her gün gazete almaya da bıktım. Bin bisiklete git yarım kilometre yol, orada gazete yoktur git sonra çarşıya. Üstelik öğlen kalkınca yataktan gazete bulma ihtimali de azalıyor.

Yani bu durumda yeni National Geographic En Beğenilenler 20 VCD seti için kupon toplamayacağım.

Hatta Unutulmaz Filmleri 20 DVD setini de aynı sebeplerden toplamadım.

Peki ne istiyorum? Bir program olmalı ve gelecek aylarda dahil yapılacak promosyon kampanyaları duyurulmalı. Böylelikle birini toplamaya başlayıp sonrasında daha iyisi çıkınca üzülmeyelim.

Bir de verilen ürünleri almaya Tekirdağ’a gitmek zorundayım. Gazetelerin bana maliyeti 10 tl ise yok parası da 7 tl, avantaj kalmıyor. Eskiden ilçenin nüfusu 10 bin kişi idi ama bir dağıtım bayi vardı. Şimdi nüfus 19 bin ve bayi yok, ürünleri almaya Tekirdağ’a gidiyoruz.