Tekirdağ 45. Kiraz Festivali Programı
____________________________________________________________________Elime geçmişken yayınlayayım şu Tekirdağ 45. Kiraz Festivali programını.
10 – 14 HAZİRAN 2009 TEKİRDAĞ
45. KİRAZ FESTİVALİ TANITIM PROGRAMI
1.GÜN : 10 Haziran 2009 ÇARŞAMBA
A) DONANMA GEMİLERİNİN ŞEHRİMİZİ ZİYARETİ Saat: 10.00 Yer : Tekirdağ Limanı – Halk Oyunları Gösterisi (Tekirdağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Folklor Ekibi)
B) KİRAZ FESTİVALİ’NİN DOĞDUĞU YER NAİP KÖYÜNDE AÇILIŞ Saat: 13.00 Yer : Naip Köyü -Tekirdağ Belediyesi Mehter Takımı Gösterisi – Halkoyunları Gösterileri
C) KORTEJ Saat: 17.00 Yer : Endüstri Meslek Lisesi Önü D) AÇILIŞ TÖRENİ Saat: 18.00 Yer : Atatürk Anıtı – Çelenk Sunma Töreni – Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı – Açılış Konuşmaları
E) HALKOYUNLARI GÖSTERİLERİ Saat: 19.00 Yer : Tuğlalı Park
F) MÜZİK ŞÖLENİ Saat: 19.00 Yer : Sahil Konser alanı – DJ MUSTAFA KARADAYI – DJ MURAT UNCUOĞLU – Halkoyunları Gösterileri
G) HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ Saat: 20.00 Yer : Sahil Konser Alanı
H) FENER ALAYI (BALIKÇI MOTORLARI GÖSTERİLERİ) Saat: 21.00 Yer : Sahil
I) GECE KONSERLERİ Saat: 21.00 Yer : Sahil Konser Alanı *Lazer ve Havai Fişek Gösterisi *KONSER Sunucu – Ece ERKEN Sanatçılar – ZEYNEP DİZDAR – EMRE AYDIN
2.GÜN : 11 Haziran 2009 PERŞEMBE
A) VII. MACAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ “TÜRKİYE’DEKİ MACAR İZLERİ” SERGİSİ Saat: 11.00 Yer : Tekira AVM – Halk Oyunları Gösterisi – Konuşmalar RAKOCZİ CADDESİ AÇILIŞI Saat: 12.00 Yer : Rakoczi Müzesi Önü – Halk Oyunları Gösterisi – Konuşmalar
B) MÜZİK ŞÖLENİ Saat: 15.00 Yer : Sahil Konser alanı – DJ MUSTAFA KARADAYI – DJ MURAT UNCUOĞLU
C) PANEL -KİRAZ ÜRETİMİ- (ALARA TARIM) KONUŞMACI Ziraat Müh. Hakan YILDIZ Saat: 17.00 Yer : Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
D) TEKİRDAĞ BELEDİYESİ MEHTER TAKIMI GÖSTERİSİ Saat: 17.00 Yer : Tuğlalı Park
E) HALKOYUNLARI MEYDAN GÖSTERİLERİ Saat: 18.00 Yer : – TUĞLALI PARK – KÖPRÜBAŞI Saat: 19.30 Yer : KOLORDU CADDESİ F) SOKAK BASKETBOL TURNUVASI Saat: 19.00 Yer : Sahil
G) HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ Saat: 19.00 Yer : Sahil Konser Alanı
H) GECE KONSERLERİ Saat: 21.00 Yer : Sahil Konser Alanı *Lazer ve Havai Fişek Gösterisi *KONSER Sunucu – Ece ERKEN Sanatçılar – YUSUF GÜNEY – RAFET EL ROMAN
3.GÜN : 12 Haziran 2009 CUMA
A) SATRANÇ TURNUVASI Saat: 10.00 Yer : Belediye Gençlik Merkezi (Yeni Sanayi Yolu)
B) MARMARA YELKEN ŞAMPİYONASI Saat: 11.00 Yer : Sahil Yelken Kulübü
C) ŞAİRLER ŞÖLENİ Saat: 14.00 Yer : Belediye Kültür Merkezi
D) MÜZİK ŞÖLENİ – DJ MUSTAFA KARADAYI – DJ MURAT UNCUOĞLU Saat: 15.00 Yer : Sahil Konser alanı
E) PANEL (GİRİŞİMCİLİK) KOSGEB KONUŞMACILAR Kobi Uzmanı Bedri DÖNGEL Kobi Uzman Yard. Gülden USLU Saat: 17.00 Yer : Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
F) HALKOYUNLARI MEYDAN GÖSTERİLERİ Saat: 18.00 Yer : – TUĞLALI PARK – ALTINOVA
G) KİRAZ YARIŞMASI Saat: 19.00 Yer : Açık Hava Tiyatrosu (Amfi Tiyatro) – Halk Oyunları Gösterileri
H) SOKAK BASKETBOL TURNUVASI Saat: 19.00 Yer : Sahil
I) GECE KONSERLERİ Saat: 21.00 Yer : Sahil Konser Alanı *Lazer ve Havai Fişek Gösterisi *KONSER Sunucu – Ece ERKEN Sanatçılar – SILA – FERHAT GÖÇER
4.GÜN 13 Haziran 2009 CUMARTESİ
A) BAŞPEHLİVAN TEKİRDAĞ’LI HÜSEYİN ADINA YAĞLI GÜREŞLER 1- Çelenk Sunma Saat: 10.00 Yer : Tekirdağ’lı Hüseyin Pehlivan Anıtı 2- Yağlı Güreşler Saat: 11.00 Yer : Sahil Güreş Alanı (Amfi Tiyatro Altı) – Halk Oyunları Gösterileri
B) MARMARA YELKEN ŞAMPİYONASI Saat: 11.00 Yer : Sahil Yelken Kulübü
C) PANEL (DIŞ TİCARET) ABİGEM KONUŞMACI Serkan ÜNVERDİ Saat: 17.00 Yer : Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu
D) TÜRK HAVA KURUMU PARAŞÜT GÖSTERİLERİ Saat: 18.00 Yer : Sahil Yat Limanı (Amfi Tiyatro Altı)
E) HALKOYUNLARI MEYDAN GÖSTERİLERİ Saat: 18.00 Yer : – TUĞLALI PARK – DEĞİRMENALTI
F) SOKAK BASKETBOL TURNUVASI Saat: 19.00 Yer : Sahil Basketbol Alanı
G) HALK OYUNLARI GÖSTERİSİ Saat: 19.00 Yer : Sahil Konser Alanı H)GECE KONSERLERİ Saat: 21.00 Yer : Sahil Konser Alanı *Lazer ve Havai Fişek Gösterisi *KONSER Sunucu – Ece ERKEN Sanatçılar – ZİYNET SALİ – MFÖ
5.GÜN 14 Haziran 2009 PAZAR
A) MARMARA YELKEN ŞAMPİYONASI Saat: 11.00 Yer : Sahil Yelken Kulübü
B) BRİÇ TURNUVASI Saat: 13.00 Yer : Belediye Gençlik Merkezi (Yeni Sanayi Yolu)
C) BAHÇE SATRANCI (GÖSTERİ MAÇI) Saat: 16.00 Yer : Tuğlalı Park
D) SÖYLEŞİ (TÜRK TİYATROSU) Saat: 16.00 Yer : Belediye Kültür Merkezi
E)TİYATRO (Namık Kemal Bölge Tiyatrosu) Saat: 17.00 Yer : Belediye Kültür Merkezi
F) MARMARA YELKEN ŞAMPİYONASI ÖDÜL TÖRENİ Saat: 17.00 Yer : Sahil Yelken Kulübü
Yazan: zehra, 11 Haziran 2009 @ 6:09 pm
şimdi orda olup emre aydını dinlemek için neler verirdim… ona bayılıyorum…(sesine) tabiki kendisinide
Yazan: meltem, 13 Haziran 2009 @ 3:21 pm
çok güzel bi konserdi emre aydın bitane ya
Yazan: kübra, 15 Haziran 2009 @ 4:03 pm
bn de gittim festivale rafette çokiii bn ce sonradan zaten bi rüya geldi bu rüya bnm rüyam yusuf ole sanslıyım ki zaten kompati elme geliwerdi bi daha bekliyorum sizi bb
Yazan: FeRHaD, 24 Haziran 2009 @ 5:56 pm
Kübra, iyi güzel bol bol eğlenmişsindir eminim de yorumu bu şekilde cep telefonundan kısa mesaj yazar gibi yazman nedendir. 🙂