OYUN1GAME.COM 9. Bilgi Yarışması Başlıyor

____________________________________________________________________

Türkiye’nin ilk ödüllü sitesi Oyun1game.com bilgi yarışmaları düzenlemeye devam ediyor. 9. bilgi yarışması da 3 Ocak 2009 tarihinde başlıyor. Ne dersiniz sizin için en başından kazançlı bir yıl olabilir belki, bir şansınızı deneyin.

Türkiye’nin ilk ödüllü sitesi Oyun1game.com‘un düzenlediği bilgi yarışmasında sorulan sorulara cevap vererek puanlar kazanacak ve bu puanlar ile dereceye girebilirseniz çeşitli ödüller kazanacaksınız. Ödüller şöyle:

Sıralamada 1. kişiye 50 ytl, 2. kişiye 20 ytl, 3. kişiye 20 ytl, 25. kişiye 40 ytl, ve 75. kişiye 30 ytl ödül verilecektir

Ayrıca ilk 100 içindeki diğer 10. 20. 30. 40. 50. 60. 70. 80. 90. ve 100. kişilere ise Bilim Teknik / Bilim Çocuk dergisi gönderilecektir. (0-14 Yaş aralığına Bilim Çocuk, 15< de Bilim Teknik dergisi gönderilecektir.)

Bu şekilde ödüllü bilgi yarışmalarının yapılıyor olması çok güzel birşey. İnsanımızı “bilmeye” teşvik ediyor, yani bu amaçla okumaya, öğrenmeye, İnternet’i sadece kaçak müzik ve video indirip tanımadığımız insanlarla saçma sohbetlerle zaman harcamamaya teşvik ediyor. Bu yönüyle Oyun1game.com yarışmaları özellikle gelişen yeni nesil için çok yararlı yarışmalar.

Siz de 9. bilgi yarışmasına 3 Ocak 2009’dan itibaren katılabilirsiniz. Yarışma bir süre boyunca devam edecek ve sonunda kazananlar açıklanıp ödülleri gönderilecek. Sakın nasıl olsa bilmem etmem kazanamam demeyin, bir katılın deneyin, belki de kazanırsınız.

Yarışma hakkında daha fazla bilgi almak, yarışmaya katılmak veya diğer oyunları oynamak için Oyun1game.com.