Aralık Ayımız Hayırlı Olsun, Sis, Var Mısın Yok Musun Tony Gitti

____________________________________________________________________

Şu an itibarıyle Aralık ayına girmiş ve hatta 1 saat 42 dakika vakit geçirmiş oluyoruz. Bu ayının tüm vatanımıza milletimize ve dünyaya hatta evrene sadece Müslüman alemine değil tüm dinlere nice hayırlara vesile olmasını dilerim.

Ne o Aralık ayında ne tuhaflık ya da özellik var dediniz değil mi? Yok yok o ayda birşey yok sadece 4 GB ADSL kotamın sıfırlandığı ay olması itibarıyla bu ay benimiçin özel bir ay. 😀 Aralık ayı ile ilgili şiir aradım ama birşey bulamadım. Bunun dışında 24 Aralık vs. de var ama onlar konu dışı. Neyse şimdi şu sanırım biraz aşmış olduğum kotadan kurtuldum diye seviniyorum. Gerçi TTnet’in ne yapacağı belli olmuyor. Ağustos ayını kota sorgulama sayfasında kota aşılmamış olarak gösteriyor ama faturada 170 MB aşılmış diyor. 😀 Bir de ilk bağlandığımda bağlantı çok yavaş gelmişti ama sonradan bunun nedeninin bilgisayara bağlı olan cep telefonumn Hotmail adresime gelen e-postaları indirmesi olduğunu anladım.

Star TV’de yayınlanan Sis filmini izledim. Filmi aslında izlemeyi planlamıyordum ama başındaki teknedekilerin tuhaf vefat biçimi ilgimi çekti, yoksa ders çalışacaktım. 😀 Filmin başlangıcı ilgimi çekti ama devamı pek hoşuma gitmedi. Aslında hikayesi iyi idi ama ne bileyim korkutucu elemanlar azdı filmde. 😀 Yurtta kalırken cep telefonumda Sessiz Tepe (Silent Hill) filmini izlemiştim, onda da pek korkacak bir yer bulamamıştım, konusu da tuhaftı biraz Sessiz Tepe tadını anımsattı ama konusu daha mantıklıydı. 😀

Var Mısın, Yok Musun yarşımasındada bugünkü yarışmacı Tony idi. Çok Güzel Hareketler Bunlar ve Sis nedeniyle yarışmanın tamamını izlemeyedim ama ilk açtığımda Tony üç 500 bininin açmıştı. Tony’nin kızıyla ilgili hikayesini falan öğrendik. Tony de diğer bazı yarışmacılar gibi uzun süredir oradaydı ve bence de 500.000 lirayı en çok hakedenlerden biriydi. Uzun zamandır orada ve programın en eğlenceli yarışmacılarından biriydi sonuçta, yarışmanın reytinglerinde önemli bir payı var. Ancak ne yazıkki son üç kutu kaldığında Tony son 500.000 olan kutuyu da açtı ve geriye 500 lira ile 40.000 lira kaldı. Neyseki Tony’nin kutusundan 40.000 lira çıktı da hiç değilse boş dönmedi.

Bu arada Tony sanırım dil eğitimi vs. verecekmiş, bu konu ile ilgili Tony’nin İnternet sitesinden kendisine uaşılabileceği söylendi ama sitede henüz birşey yok. Sadece gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizle abone olabileceğiniz bir sistem var, siz de abone olmak isterseniz Tony’nin İnternet sitesine buyrun; gotonygo.org. Alan adı sanki biraz gitmesini istermiş gibi kovar gibi birşey ama olsun. 😀

Yorum yok

Henüz bir yorum yok.

Bu yazıdaki yorumlar için RSS beslemesi. Geri izleme URI

Yorum yaz