Çalışkan bir belediye örneği
____________________________________________________________________Buyrun size çok çalışkan bir belediye örneği. Kendisi Tekirdağ ilinin Muratlı ilçesinin belediyesi olur. O kadar çok çalışır ki… Sanırım aşağıdaki fotoğraflarda ne demek istediğimi anlarsınız.
Böyle durduğuna bakmayın kimse halinden şikayetçi değildir. Belediye başkanı ikinci kez seçilmiş ve hatta belki önümüzdeki seçimlerde tekrar seçilecektir. Ama suç onda değil, ilçenin kaderi böyle. 🙂 Aslında şehir merkezindeki caddeler iyi, hepsi parke taş ama ana caddeler dışında her taraf böyle.
Muratlı’ya ilk geldiğimde sanırım böyle değildi. Sonra yeni su boruları döşendi, kanalizasyon boruları döşendi, bazı telefon kabloları yer altına alındı, en son olarak da doğal gaz hattı döşendi. Bir de ileride de elektrik kablolarını yer altına alırlar. Yok yok, biz bu çamurdan kurtulamayacağız.
Yazan: efm, 10 Ocak 2009 @ 11:19 pm
oy verenler düşünsün kardeş.ne yaparsan kendine..