Deniz Feneri Adsense reklamları
____________________________________________________________________Sanırım Deniz Feneri geçen olaylar yüzünden ilgi kaybedince çareyi Google Adsense reklamlarında buldu. Reklamı telefon ile siteye bakarken şans eseri fark ettim.
!["/tmp/upload/9808b14a4e34ad5aabba530ae8fc4e68aa4d528150e76809534cebe94cfadd811/denizFeneri.jpg" Deniz Feneri Google Adsense reklamı](http://www.f-blog.info/wp-content/uploads/2009/01/denizfeneri.jpg)
Deniz Feneri Google Adsense reklamı
Türk Deniz Feneri’nin diğeri ile alakası var mı bilmem ama öyle birşey yapmaları kötü oldu. Bana da zamanında okul çantası ve sulu boya falan vermişlerdi.