Misyonerlik’te Son Nokta (Google Adsense)
____________________________________________________________________Bugün adsense reklamları gösteren bir blog da bir adsense reklamı dikkatimi çekti.
Misyonerlik bu kadar da olmaz yaa.Adsense’te incil reklamı, üstelik ücretsiz, adrese teslim.Bedava kitap gönderdikleri yetmiyor gibi Adsense yayıncısına da para kazandırıyorlar.Müslümanlar aman tıklamayın günaha girersiniz, yok tok tıklayın sömürün Hristiyanları. 🙂
Yazan: arda, 29 Mart 2007 @ 5:12 pm
😀 gerçekten fena