Örümcek Adam Yeni Rakı İçiyor
____________________________________________________________________Bu da son günlerin ünlü zamazingolarından Facebook’ta Tekirdağ ile ilgili bir grup olan TEKİRDAĞ NÜFUS:108000 RAKIM:SUSUZ OLSUN adlı grubun resimlerinde rastladığım ilginç bir resim. Kahramanımız, milyonların sevgilisi Örümcek Adam almış yeni rakıyı efkarlanıyor. Artık neye efkarlanıyorsa, Mary Jane ile arasımı bozuk, yoksa kurtaramadığı insanlar için mi üzülüyor bilemem. Resmi değiştirenler de Yeni Rakı yazılarını falan bir havalı yazmışlar. Çek babam çek, yarasııııııın koçuma.
Yazan: Gürkan Biçer, 23 Ocak 2008 @ 11:19 am
😀 Valla işleri güçleri komiklik ha…Süper yapmışlar…blogumda gösterebilirmiyim bunu…Ferhad abi
Yazan: FeRHaD, 23 Ocak 2008 @ 1:03 pm
Tabii, sadece bende gördüğünü belirt, kaynak olayı yani. Ben nasıl gördüğüm grubun linkini de ekledim, öyle, adet ve adalettir yani. Tabi bu benim için geçerli başka yerlerden alırken sormayı unutma.
Yeni Rakı
No Woman No Cry
Yazan: Pınar Altuntaş, 23 Ocak 2008 @ 5:26 pm
Ha ha çok süper bişi olmuş…
Suyumuzu idareli kullanaım rakıyı sek içelim yada yağmur suyundan faydalanalım 😀 Ben de alıyorum Bloğuma kuzum 😀
Yazan: FeRHaD, 23 Ocak 2008 @ 5:34 pm
Senden de bir çevreci yaklaşım 🙂 Bardağı da yağmur suyuyla dolduruyor zaten. 😀
Yazan: murat, 26 Temmuz 2008 @ 2:19 pm
örümcek adam 4 zamn çıkacak içkici örmcek adm