Yokoluş vol xxx
____________________________________________________________________İnsanoğlu günden güne kendini yok etmeye devam ediyor. Yaptığı her harekette, attığı her adımda, baktığı her noktada bir yokoluş var.
Çevresel nedenlerden başka politik vs. nedenler de çıkmaya başladı. İlginç olaylar görüyoruz artık. Egosu bir yerine kaçmış biri çıkıp yüz kişiyi öldürebiliyor. Memnuniyetle üstelik.
Savunmaları ise daha da ilginç, yapılması gerekliymiş. Asıl kendi o listede vefat etmesi gerekenler arasında ama kendini idam edemiyor varlıksız yaşam formu.