Zayıflayayım derken ölmeyin
____________________________________________________________________Bir ara kadınla arasında bir zayıflama modası vardı, bir de 0 beden diye bir kavram. Seksi olmak için mi ne olmak için öyle zayıflıyorlardı bilmiyorum ama çok gariptiler. Yahu seksi olması için benim için hatunun biraz etli butlu yağlı olması gerek yav, kemiğe dokunmayacaksınya. 🙂
Neyse şurada da konuyla ilgli bir fotoğraf galerisi var. 0 beden hatunların ibretlik görüntüleri. Ya son anda akılları başlarına gelip yine beslenmeye başlamışlar, ya da ölmüşler!