Bazı işkence yöntemleri

____________________________________________________________________

Arkadaş Facebook’ta bazı işkence yöntemleri paylaşmış da, alayım buraya, elimde bulunsun dedim. Yahu orada yazdığım yorumu bulamıyorum beş dakika sonra… 🙂

1.Bir kesimde teceavüzden suçlu bulunan kimselerin penislerin ucundaki deliğe 30mm kalınlığında 10 cm uzunluğunda pişirilmiş sıcak demir sokulurdu.Kişi hem sokmanın hemde yanmanın acısını çekerdi.Acıdan bayılmasın diyede boynundaki sinir ucuna ve karnındaki sinir sistemine bir basınç uygulanır ve bir sebeble suçlu acı çeker ama bir türlü bayılmazdı.
Yorum: Bu nasıl işkencedir anlamadım. Şimdi o demir oradan girene kadar penis erir gider yahu… 🙂 Kadınlara da yine cinsel organa bu pişmiş demir sokularak bu işkence uygulanıyordur belki.
———————————————————–

2.Bir kesimde suçlu bulunan kimseye bir ot değişik bir madde yapılır kişiye içirilirdi kişi sanki vücudunun %100 ü felç olmuş gibi kıpırdayamazdı.Kişi tamamen soyulup bir tahta kalasın üzerine yatırılırdı.Kişinin üzerine birazda hayvan leşi organları atılırdı.Kişi akbabaların önüne koyulurdu akbabalar kişi kıpırdayamadığı için öldü sanıp hemen yemeye başlarlardı.Eğer kişi şanslıysa akbabalardan birisi onun şaht damarını ısır ve onun fazla acı çekmeden hemen ölmesine yol açardı.

————————————————————-

3.Yine bir kesimde suçlu bulunan kimsenin boğazına içi delik (boru gibi) bir demir cubuk konurdu ve o delikten kişin miğdesine şiddetli şekilde sıcak su akıtılırdı kişi bağıramazdı bile.
Artık sıcak su miğdeyi deler ve diğer organları yakmaya başlardı.Su artık böbrekleride yaktıktan sonra kişi ölürdü.

————————————————————–

4.Bir kesimde suçlu ilan edilen kişinin ağzına 2 ucuda delik bir civi yarleştirilirdi kişi ağzını kapayamazdı.Ve yutkunamadığı için çıldırıp ölürdü.(tikleşme)

————————————————————–

5.Yine bir kesimde suçlu kabul edilen kişi dar bir demir kutuya konur ve hiç kıpırdayamazdı sadece ufak bir delikten oksijen alırdı.Kişi bir süre sonra tipik takıntılar yüzünden çıldırırdı ve ancak günler sonra ölürdü.

————————————————————–

6.Bir kesimde suçlu bulunan kimseye bir alet sayesinde yüksek derecede basın uygulanırdı.Kişi bütün acıların karıştığı iğrenç bir acı çekerdi ve durmadan acıdan bağırdıkları için ağızları açık ölürlerdi.

————————————————————–

7.Bir kesimde suçlu bulunan kişinin göğüs derisi yüzülürdü ve yaklaşık her 40 dk bir bir göğüs kafesi kemiği çekilirdi ve kişi çok acı çekerdi.Kişinin artık göğüs kafesinin bir çoğunun çıkarılıp,akciğerlerin ve kalbin açık hava ya dayanamayıp iflas ettiği zaman kişi ölürdü.

Ben de ekleyeyim, bunlar da zamanında çıkış Metal Fırtına kitaplarından.

1.  Adamı sadece adamın başı dışarıda kalacak şekilde bir içi boş kutunun içine sokuyorlar. Sadece başı dışarıda ya, adamı zorla besliyorlar, ayvayı, armudu, dürümü, börek, böbreği yedirip, meyve suyu, süt, bira ne bulurlarsa da bir güzel içtiriyorlar. Adam kutunun içini kendi dışkısı ile dolduruyor. Dışkı böcekleniyor vs. kurtlanıyor, onlar da adamın bacaklarını yemeye başlıyor. Ağrılar, acılar bu şekilde başlıyor. Adam çürümeye başlayınca da zirve yapıp, geberene kadar ziyafet çektiriyorlar… 😀

2. Adamın anüsünün önü tutkal vs. bir şeyle engelleniyor ve mümkünse bir yere oturtuluyor. Adam bu şekilde dışkısını yapamıyor ve kalın bağırsak içi basıncı yükseliyor. Bir de adama yemek yedirip beslersen o dışkılar adamın içinde birikip birikip sınırları zorlar bir hale geliyor. Sonucunda da bağırsaklar patlayıp dışkı karın içine dağılıyor. Sonra da iç organları kaplıyor mikroplar, bakteriler vs. mikrobik türlü mahlukat. Devamında da içten içe çürüyor abimiz işte. 😀 Yalnız o sıkışıp onu çıkaramama anının acısı nasıldır kim bilir ya. Allah yaşatmasın düşmanıma bile. 🙂

1 Yorum

  • Yazan: Hüseyin Sekmenoğlu, 24 Haziran 2010 @ 3:51 pm

    ben metal fırtınadaki işkenceleri daha çok beğendim, okurken bile zevk veriyor.

Bu yazıya bağlantılar

Bu yazıdaki yorumlar için RSS beslemesi. Geri izleme URI

Yorum yaz