Bi’ Büyük Blog’dan ehlikeyf kaptık
____________________________________________________________________Kendine Yazar arkadaşımız Çağatay’ın ısrarları ile Yeni Rakı’nın Bi’ Büyük Fest etkinliği için Bi’ Büyük Blog olayına başvurdum. Yapmamız gereken blogdan bir yazı vermek, bir reklam koymak ve kaydolmaktı. Yaptık, oldu. Çarşamba günü sonuçlar açıklanacaktı. Açıklanmış. Bi’ Büyük Fest’e katılamıyoruz, hiç sorun değil. Bir Yeni Rakı Ehlikeyf kazanmışız. Vatana millete hayırlı olsun. 🙂
Zaten Cumartesi işim olduğundan gitmek de istemiyordum ama ısrarla, zorla başvurmuştum. Böylelikle işim de olacak, yol parası davasından da kurtulacağım. 🙂 Çağatay çok istiyordu ama, şansımıza. 🙂
Yazan: Çağatay Gülümser, 23 Haziran 2011 @ 4:12 pm
En azından teselli hediyesi oldu 😛 Önümüzdeki maçlara bakacağız artık hehehe
Yazan: FeRHaD, 23 Haziran 2011 @ 5:03 pm
Tem istediğim oldu, ne tesellisi. 🙂