Fıkra: Ahirette de işimizi sağlama aldık
____________________________________________________________________Sakıp Sabancı’ya bir gün demişler; “Ağa bu dünyada her şey güllük gülistanlık nereye baksak her tarafta senin şirketlerini ve fabrikalarını görüyoruz (MarSA,YünSa,LasSA,ToyotaSA). Burada işin iş. Ya diğer tarafta ne olacak, orada ne yapacaksın, nasıl kurtulacaksın zebanilerden?”
Sakıp Ağa gülerek cevap vermiş; “Ahirette de işimizi sağlama aldık. Bir tarafımızda iSA, diğer tarafımızda muSA”
Keşke olay gerçekten böyle olsa İsa ve Musa ona yardım edebilse… 🙂