Filmin son sözü
____________________________________________________________________Filmin kendi mükemmel bir film olabilir. Böyle duygudan, heyecandan, ya da aksiyondan falan adrenalinin burnundan gelmiş, ağlamış, ya da karnın ağrıyana kadar gülmüş de olabilirsin. Ama o muhteşem film bitiyorya, son diyalog şu oluyor:
– Artık bez yok.
– Güzel.
Ne yani, o kadar muhteşem bir filmi bu diyalogla mı bitiriyorsunuz siz. 😀 Son cümle; “Güzel”. Sondan önceki cümle: “Artık bez yok.” Yani artık altına yapmıyor çocukcağız. 😀 Biraz derli toplu olun abi ya… 😀
Bu arada, bahsettiğim film, 2012.