Mavi Bisiklet Karadeniz’de – Mim
____________________________________________________________________Mavi Bisiklet mimi Pirasoglu.com başlatmış ve beni de Wolkanca mimlemiş. Amacı Mavi Bisiklet projesinin daha geniş çevrelerce duyulmasını sağlamak.
2006 yılında; T.C. Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkanlığı’nın desteği ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun işbirliği ile başlatılan Mavi Bisiklet bu yıl Karadeniz’de.
Mavi Bisiklet projesinin amacı kanserde erken teşhisin önemine dikkat çekmek. Ayrıca Mavi Bisiklet projesinde elde edilen gelir güzergâhta bulunan illerin valiliklerine veriliyor.
Mavi Bisiklet hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için Mavi Bisiklet sitesine bakınız. Organizasyonun kendi sitesinden tüm bilgileri bulabileceğiniz için buraya koymaya gerek görmedim.
Ben de bu mimi Mavi Genç ve Ali ve Sitesi’ne gönderiyorum.
Yazan: onur, 8 Haziran 2008 @ 8:37 am
çok iyi başarılar
Yazan: FeRHaD, 9 Haziran 2008 @ 11:06 am
Teşekkürler.