Çocuklardan bir kıza tokat atmaları istendiğinde
____________________________________________________________________Birkaç erkek çocuk bir kız ile tanıştırılıyor. Önce kız ile ilgili sorular soruluyor ve birkaç şey yapmaları isteniyor. En sonunda ise kıza tokat atmaları isteniyor.
Tabii ki çocukların hiçbiri kıza tokat atamıyor. O zaman iki teorim var. Ya bizde bu hayvanlık sonradan gelişiyor, ya da kızlar bizi bu hale getiriyor… 🙂 Kızlardan kaynaklı olduğu teorisine daha taraftarım.