Taşındım
____________________________________________________________________Blogu yurtdışındaki sunucusundan yurtiçindeki bir sunucuya taşıdım. Ara ara DNS problemleri sebebiyle ulaşılamaz hale gelebiliyor ama düzelir yakında.
Blogun bir kopyasını da yerel sunucuda tutmak iyiymiş. Dosyaları hemen FTP’den yükledim yeni alanı. Diğer türlü ise diğer sunucudan yedekleri indirmek de var ki, 500 MB blog, benim kotamın sekizde biri demek oluyor. 🙂
Şimdilik NetInternet veri mekrezinde 100mbit çıkışlı bir sunucuda çalışıyor. Hali vakti yerinde. Bellek problemleri oldu ama host sahibi gerekli ayarlarını yaptı, tüm eklentileri kapatıp FireStats’ı kurup eklentileri yine etkinleştirdim, sorun yok şu an. Yoksa FireStats’i etkinleştiremiyordum bellek yetmezliğinden.
Yazan: erdi sağır, 5 Mart 2011 @ 7:20 pm
Hayırlı uğurlu olsun
Başarılar dilerim.
Yazan: FeRHaD, 6 Mart 2011 @ 3:49 am
Teşekkürler.
Yazan: Fotoğraf Eğitimi, 10 Mart 2011 @ 2:41 am
Bence TR host almakla çok iyi etmişsin…
Yazan: FeRHaD, 10 Mart 2011 @ 4:21 am
Size de tavsiye ederim. 😀