Rüzgar Kâmil Nükleer’e karşı :)
____________________________________________________________________Eskiden atari devrinde Mario falan oynardık hatırlarsanız. Greenpeace de Türkiye’de nükleer santral kurulmasını engellemek için düzenlediği kampanyasında nükleer enerjinin zararlarını ve tehlikesini tanıtmak amacıyla Mario türünde ama para toplayan bir kapitalist olmayan Kâmil ile Rüzgar Kâmil nükleere karşı oyununu yaptırmış.
Oyunda bir noktadan başlayıp sonuna doğru giderek devam ediyorsunuz. Mrio’daki para toplama yerine burada değişik görevler var, nükleer santrali kapatmanız gerekiyor falan işte. Variller var onları etkisizleştiriyorsunuz falan, ilginç bir oyun.