Etiketli yazılar: Şaka

Etekli kamera şakası

Bizde olsa ne olur?

Kadınlar ne gibidir?

Facebook duvar yazısı alıntısıdır… 🙂
Kadınlar termos gibidir; Her tartışmayı ilk günkü gibi sıcak tutarlar. Devamını oku »

#kendimeNotFF Halay çekmeyi öğren!

Ben halay çekmeyi bilmem biliyonuzmu. 🙂 Hani bilmek de değil de, hiç ilgimi çekmiyor hani çekmek. Düğünlerde bazen duyunca, görünce içim biraz hoş oluyor ama… Çok düğün gördüğümden hani o da hiç oynatacak kadar olamadı daha. 😀 Ha, hareketlerin nasıl olduğunu da bilmiyorum. Aslında yapmasına yaparım belki ama, hiç denemedim yav. 😀 Şikayetçi de değilim ama, yanlış anlaşılmasın. Şikayetim düğünlerde hadi oyna hadi oyna diye ısrar edenlerden yöne… Devamını oku »

Aşırı Gülme, En Süper Kahraman ve Kadavra

Gülmek hepimizin bazen özlediği ama bazı istisnalar dışında çoğu zaman daha fazlasını istediği bir sevinç duygusunun dışa vurumu. Yaşamımızda da bizi güldürecek bu sevince ulaşabilmek için çok farklı şeyler yapıyoruz. Şakalar, eğlenceli oyunlar vs… Devamını oku »

Fıkra; Dört Paraşüt

Bir süre önce e-posta ile .pps olarak bir fıkra gelmişti. Uzun süredir masaüstümde duruyordu, bloga yazayımda silip kurtulayım dedim. Fıkra oldukça eğlencili biraz ABD başkanı Bush’la dalga geçen bir fıkra.
Devamını oku »

Sözde Turkcell’den 2. Bahar Kampanyası :D

Dün akşam birçok arkadaştan bir mesaj gelmişti, şöyle diyordu;

Turkcellden 2. bahar kampanyası. Bu mesajı 1 saat içinde 25 kişiye gönder anında 250 kontör kazan. 5 mesajdan sonrası bedava. Daha çok gönder daha çok kazan.

Mesaj ilk geldiğinde arkadaş beni kekliyor sanmıştım ve umursamadım. Biraz sonra şaka gibi bu mesaj başka arkadaşlardan da gelince acaba gerçekten varmı böyle birşey dedim ve bir deneyeyim dedim. Devamını oku »

Kayak Yapan Kızlar – Sıcak, SeXXy, Hatunlar

Heyecanlandınız değil mi 😀 Buyrun;

Devamını oku »